רשומות אחרונות

ארכיון

תגיות

הצהרת הון

לאחרונה פנו אלי הרבה מאוד לקוחות וציינו בפני שקבלו דרישה להצהרת הון. מה היא הצהרת הון? הצהרת הון היא מאזן אישי על הרכוש וההתחייבויות המוגש לרשות המיסים. מי מקבל דרישה להצהרת הון? עצמאים (עוסק מורשה ועוסק פטור), שכירים שמגישים דוחות כי הכנסתם לשנה גבוהה ובעלי מניות בחברות. מתי מקבלים דרישה להצהרת הון? בדרך כלל נדרשת הצהרת הון ראשונה לאחר פתיחת התיק ובהמשך כל 4 שנים. למה משמשת הצהרת ההון? פקיד השומה באמצעות הצהרת ההון עורך השוואות ויכול לדעת האם הנישום הצהיר על כל הכנסותיו. האם נתן להגיש לבד הצהרת הון? הצהרת הון הינה חשובה מאוד וחשוב שתערך ע"י מיצג מקצועי ומנוסה. חשיבות מיוחדת יש לייחס גם להצהרת ההון הראשונה ולכן רצוי להגישה באמצעות מייצג שהוא רואה חשבון או יועץ מס. הצהרת הון שגו

נקודות זיכוי בגין פעוט

מתי בדקתם לאחרונה האם אתם מקבלים נקודות זיכוי בתלוש החודשי ההולמות את מצבכם המשפחתי? נקודות זיכוי בגין פעוט: נקודות זיכוי בגין פעוט שטר מלאו לו 4 שנים בשנת המס מוענקות גם לאבות לילדים. נקודת זיכוי אחת בעת לידת הפעוט ובשנת המס שבה מלאו לו 3 שנים. שתי נקודות זיכוי בשנת המס שלאחר לידת הפעוט ובשנת המס אחריה.

מס השכרת דירה

משכירים דירה? מתלבטים? לא יודעים באיזה צורת מיסוי לבחור? להלן מסלולי המיסוי לתשלום ולהקלות במס: 1. פטור ממס (מלא או חלקי) 2. חיוב במס מופחת בשיעור של 10% 3. חיוב במס לפי מדרגות המס בכפוף לתנאים להלן, רשאי המשכיר לבחור בכל אחד מהמסלולים עבור כל אחת מהדירות שברשותו.

050-6209090

  • facebook

03-9288802

הברזל 32, בניין ב', תל אביב

©2017 BY רו"ח אורלי מלי ייעוץ פיננסי ומיסוי. PROUDLY CREATED WITH WIX.COM

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now