רשומות אחרונות

ארכיון

תגיות

בני זוג שעובדים באותו העסק

האם אתם בני זוג שעובדים יחד באותו עסק? חשוב מאוד שתתייעצו עם רו"ח מומחה במיסים נוסחו החדש של סעיף 66)ד) מאפשר חישוב נפרד גם כשיש תלות, אם מתקיימים התנאים הבאים: 1. יגיעתו האישית של כל אחד מבני הזוג נדרשת לייצור ההכנסה ממקור ההכנסה המשותף. 2. כל אחד מבני הזוג מקבל הכנסה התואמת את תרומתו 3. איך מוגדרת "עבודה מהבית" – רק אם בית המגורים משמש "דרך קבע" לייצור הכנסה. האם להתנהל יחד או לחוד? האם לעבוד מהבית? חשוב להתייעץ מראש.

050-6209090

  • facebook

03-9288802

הברזל 32, בניין ב', תל אביב

©2017 BY רו"ח אורלי מלי ייעוץ פיננסי ומיסוי. PROUDLY CREATED WITH WIX.COM

This site was designed with the
.com
website builder. Create your website today.
Start Now